Україна посіла друге місце в медальному заліку чемпіонату Європи з вільної боротьби

22 квiтня, 2021, 18:36 Роздрукувати
Відправити
Відправити

Турнір пройшов у Польщі.

Україна поступилася лише Росії © chortkom.info

У Варшаві завершився чемпіонат Європи з вільної боротьби, в медальному заліку якого збірна України посіла друге місце, повідомляє ukrwrestling.com.ua.

За підсумками турніру в 10 вагових категоріях збірна України набрала 113 очок, завоювавши чотири медалі.

Єдине срібло Україні приніс Андрій Джелепов (61 кг), а бронзовими призерами стали Каміль Керімов (57 кг), Ігор Никифорук (70 кг) і Олександр Хоцяновський (125 кг).

Відзначимо, що командний залік виграла Росія (206), третя позиція у борців Грузії (96).

Раніше повідомлялося про те, що Україна виграла медальний залік чемпіонату Європи з важкої атлетики в Росії.

Підготував/ла : Алексей Леоничев