Україна не зуміла обіграти Казахстан в першому матчі під керівництвом Петракова

Україна не зуміла обіграти Казахстан в першому матчі під керівництвом Петракова Україна знову не виграла у відборі © УАФ
Українська збірна зіграла внічию в матчі відбору на ЧС-2020.

У середу, 12 вересня, в Нур-Султаны на "Астана Арені" в рамках матчу кваліфікації чемпіонату світу-2022 в Катарі зустрічалися збірні Казахстану та України.

У драматичному поєдинку українська збірна зіграла внічию 2:2.

Наші футболісти впевнено почали матч - Яремчук першим же ударом забив шикарний гол на другій хвилині. Далі українці почали тринькати моменти, а господарі до середини другого тайму не тільки вирівняли гру, а й зуміли зрівняти рахунок - Валіуллін опинився перед Пятовим і пробив над ним.

Збірна України побігла виривати перемогу і в доданий час зуміла заштовхати круглого в ворота Покатілова - Сікан буквально заніс м'яч у сітку.

Коли дусі чекали фінального свистка Валіуллін знову вивалився на побачення з Пятовим і знову в ідентичному стилі переграв 37-річного голкіпера "Шахтаря" - 2:2.

Казахстан - Україна - 2:2

Голи: Валіуллін, 75, 90+6 - Яремчук, 2, Сікан, 90+3.

Казахстан: Покатілов, Бистров, Марочкин, Логвиненко, Малий, Валіуллін, Тагіберген (Оразов, 90), Куат (Вороговскій, 84), Васильєв (Жуков, 90), Нургалієв (Зайнутдинов, 61), Шушеначев (Аімбетов, 60).

Україна: Пятов, Караваєв, Забарний, Матвієнко, Миколенко, Соболь (Сікан, 83), Сидорчук (Шапаренко, 76), Зінченко, Ярмоленко, Буяльський, Яремчук (Циганков, 58).

Попередження: Васильєв, Покатілов - Миколенко, Зінченко.

Відзначимо, що цей поєдинок став першим біля керма збірної України для нового наставника команди Олександра Петракова.

Таким чином, Україна після чотирьох ігор відбору має в активі чотири очки.

Наступний матч національна команда проведе 4 вересня в Києві проти збірної Франції.

Раніше повідомлялося про те, що Україна опустилася на одну позицію в рейтингу ФІФА.