Циганков віддав гольовий пас і допоміг "Жироні" обіграти "Севілью"

Циганков віддав гольовий пас і допоміг © Girona FC
Українець провів вдалий матч у Іспанії.

Футболіст збірної України Віктор Циганков допоміг "Жироні" обіграти на виїзді "Севілью" у матчі 32-го туру чемпіонату Іспанії.

Українець вийшов на поле у стартовому складі, а у другому таймі на 55-й хвилині став автором гольової передачі на Кастельяноса, який встановив остаточний рахунок у грі – 2:0.

Відео асисту Циганкова доступне за посиланням.

25-річний Віктор Циганков виступає за іспанський клуб із січня, коли перейшов із київського "Динамо". На рахунку півзахисника вже 3 голи та 4 асисти у 13 матчах.

"Жирона" після цього матчу набрала 44 очки і посідає восьме місце у турнірній таблиці Ла Ліги, зберігаючи шанси поборотися за путівку в єврокубки.

Раніше повідомлялося про те, що Коноплянка забив гол і врятував від поразки "Краковію" у матчі чемпіонату Польщі.