Циганков став одним із героїв матчу чемпіонату Іспанії

Відео
Циганков став одним із героїв матчу чемпіонату Іспанії Циганков забив гол і віддав результативний пас © Girona FC
Українець уперше вийшов на поле у стартовому складі "Жирони".

Футболіст збірної України Віктор Циганков провів яскравий матч за "Жирону" у чемпіонаті Іспанії.

Півзахисник уперше вийшов на поле у стартовому складі команди у поєдинку 22-го туру Ла Ліги проти "Альмерії".

Вже на 34-й хвилині українець ударом у дотик забив свій дебютний гол після скидки від партнера. На 43-й хвилині хавбек п'ятою ефектно асистував Хаві Ернандесу. "Жирона" зрештою розгромила суперника з рахунком 6:2.

Відео голу Циганкова

Відео асисту Циганкова

Нагадаємо, 25-річний Віктор Циганков перейшов до "Жирони" з київського "Динамо" за 5 мільйонів євро. Також український клуб отримає 50% від наступного продажу гравця.

Це був третій поєдинок українця за іспанський клуб та перші результативні дії.

Раніше повідомлялося про те, що Коноплянка відзначився результативним пасом у переможному матчі "Краковії".