Головний тренер збірної України Сергій Ребров прокоментував поразку від Бельгії у матчі-відповіді плей-оф Ліги націй.
"Які емоції? Як і у всіх уболівальників, ми засмучені. Вважаю, що сьогодні ми не заслуговували на перемогу. Ми мали грати з м'ячем і вперед, але, на жаль, суперник був дуже агресивний. Бельгії вдавалося набагато краще контролювати м'яч, ніж у першій грі.
Після гри всі засмучені та вважають, що це трагедія. Подивимося завтра. Я вважаю, що дуже важливо підготуватись до відбірного циклу на чемпіонат світу-2026.
Зараз у нас будуть два товариські поєдинки, де ми зможемо перевірити кандидатів. Більше нічого нема. Наше завдання – потрапити на чемпіонат світу, тому готуватимемося до відбіркових матчів", – сказав Ребров в ефірі MEGOGO.
Нагадаємо, збірна України виграла перший матч плей-оф проти Бельгії з рахунком 3:1, а у другій на виїзді поступилася з рахунком 0:3.
Таким чином, збірна України знову зіграє у Дивізіоні B, а Бельгія залишилася в елітному Дивізіоні Ліги націй.
Раніше стало відомо, що визначився останній суперник збірної України у кваліфікації ЧС-2026.