"Тоттенгем" забив шість голів у ворота МЮ в матчі чемпіонату Англії

МЮ програв з рахунком 1:6 © twitter.com/spursofficial
Команда з Манчестера зазнала принизливої поразки.

У неділю, 4 жовтня, в матчі 4-го туру англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Юнайтед" на стадіоні "Олд Траффорд" програв "Тоттенгем Хотспур" з рахунком 1:6.

Рахунок в матчі відкрили господарі, коли Фернандеш вже традиційно реалізував пенальті. Однак через дві хвилини гості рахунок зрівняли, а ще через три вийшли вперед.

На 27-й хвилині Мартіаль залишив свою команду в меншості, а гості ще чотири рази вразили ворота Де Хеа.

Дублями у складі команди Моуріньо відзначилися Сон і Кейн, а по голу до свого активу записали Ндомбеле і Ор'є.

"Манчестер Юнайтед" - "Тоттенхем" - 1:6

Голи: Фернандеш, 2 (з пенальті) - Ндомбеле, 4, Сон, 7, 37, Кейн, 31, 79 (з пенальті), Ор'є, 51.

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Ван-Біссака, Байї, Магуайр, Шоу, Погба, Матіч (Мактоміней, 46), Грінвуд (Фред, 46), Фернандеш, Рашфорд, Мартіаль.

"Тоттенхем": Льоріс, Ор'є, Санчес, Дайєр, Регілон, Сіссоко, Хойбєрг, Ндомбеле (Алле, 69), Ламела (Моура, 46), Кейн, Сон (Девіс, 73).

Попередження: Байї, Шоу - Ламела.

Вилучення: Мартіаль, 26 (неспортивна поведінка).

"Шпори" стали лише 2-ю командою в історії АПЛ, яка зуміла забити МЮ на "Олд Траффорд" 6 голів. Раніше це вдалося "Манчестер Сіті" в жовтні 2011 року (6:1).

"Манчестер Юнайтед" йде на 16-му місці АПЛ. Лондонська команда займає п'яту позицію.

Раніше повідомлялося про те, що футболіст "Тоттенгема" втік в туалет прямо під час гри.