Світоліна виграла перший титул у 2021 році

Світоліна виграла перший титул у 2021 році Світоліна обіграла у фіналі Корне © btu.org.ua
Українка перемогла в Чикаго.

Українська тенісистка Еліна Світоліна у фіналі турніру WTA в Чикаго обіграла француженку Алізе Корне (7:5, 6:4).

Фінальний матч тривав 2 години 2 хвилини. Українка 2 рази подала навиліт, не допускала подвійних помилок і реалізувала 6/6 брейк-поінтів.

Відзначимо, що ця перемога стала для Світоліной першої в 2021 році. Для українки це 16-я перемога на турнірах WTA в кар'єрі.

Останній раз вона вигравала турнір WTA в вересні 2020 року в Страсбурзі.

"Гарний тиждень. Останні кілька днів умови були складними, і я дуже рада, що змогла взяти трофей. Це дуже приємно. Я приїхала в Чикаго, щоб отримати заряд упевненості, провести кілька матчів, а в підсумку так вийшло. Тепер з нетерпінням чекаю US Open", - поділилася емоціями після перемоги Світоліна.

Нагадаємо, що в нинішньому році краща українська тенісистка виходила в півфінали турнірів в Майамі і Штутгарті і пробилася в 1/8 фіналу Australian Open.

На Олімпіаді в Токіо Світоліна виграла бронзу, завоювавши для України першу медаль в історії тенісних олімпійських турнірів.

Раніше повідомлялося про те, що Світоліна опустилася на шосте місце в рейтингу WTA.