Світоліна поступилася росіянці й покинула Australian Open

Світоліна поступилася росіянці й покинула Australian Open Світоліна не зуміла оновити особистий рекорд © btu.org.ua
Всі українці вибули з боротьби в одиночних розрядах Мельбурна.

Перша ракетка України Еліна Світоліна зазнала поразки від росіянки Анастасії Павлюченкової в третьому раунді Відкритого чемпіонату Австралії.

Матч тривав дві з половиною години. Першою вийшла вперед досвідчена росіянка, але у другій партії українці вдалося зрівняти рахунок. Тим не менш, у вирішальному сеті Світоліна частіше діяла в обороні і не зуміла нав'язати боротьбу опонентці, яка пройшла далі.

3-й раунд

Еліна Світоліна (Україна, 11) - Анастасія Павлюченкова (Росія, 24) - 5:7, 6:4, 3:6

Зазначимо, що Еліна Світоліна втретє в кар'єрі подолала другий раунд Australian Open, але оновити свій особистий рекорд не змогла. Таким чином, всі представники України в одиночних розрядах Мельбурна зачохлили ракетки.

Нагадаємо, раніше в чоловічому одиночному розряді поразки зазнав Олександр Долгополов.