"Шахтар" зіграв внічию з "Монако" і вийшов до групового етапу Ліги чемпіонів

"Шахтар" пробився до групи ЛЧ
Донеччани поступалися 0:2, але зуміли відігратися.

Донецький "Шахтар" у матчі-відповіді плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів у Харкові грав з "Монако".

Поєдинок завершився внічию з рахунком 2:2, що дозволило "гірникам" пробитися до групового раунду після перемоги в першій грі (1:0).

Перший тайм вийшов провальним для українського клубу - "Монако" забив двічі зусиллями Бен-Єддера. Після перерви ситуація не надто змінилася, але на 74-й хвилині Марлос скоротив відставання точним ударом у нижній кут.

З урахуванням скасування правила виїзного гола команди продовжили боротьбу в овертаймах. Долю путівки до групи ЛЧ вирішив епізод у другому овертаймі на 114-й хвилині, коли Мудрик робив передачу в центр штрафного, а м'яч від ноги Агілара залетів за спину воротарю і приніс "гірникам" нічию.

"Шахтар" - "Монако" - 2:2 (перший матч - 1:0)

Голи: Марлос, 7, Агілар, 114 (автогол) - Бен-Єддер, 18, 39

"Шахтар": Пятов, Додо, Вітао (Кривцов, 101), Марлон, Матвієнко (Ісмаїлі, 46), Майкон, Маркос Антоніо (Степаненко, 86), Тете (Марлос, 66), Алан Патрік, Соломон (Мудрик, 83), Траоре (Фернандо, 100)

"Монако": Нюбель, Сідібе (Агілар, 98), Маріпан, Бадьяшиль, Кайо Енріке (Якобс, 117), Мартінш (Жан Лукас, 71), Фофана, Тчуамені (Дісасі, 117), Головін (Діоп, 77), Фолланд, Бен-Єддер (Ісідор, 76)

Попередження: Додо, Тете, Марлон, Соломон, Кривцов - Фолланд, Головін, Фофана, Бадьяшиль

Таким чином, "Шахтар" разом з київським "Динамо" представить Україну в груповому раунді Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів: де і коли дивитися жеребкування групового етапу.