"Шахтар" зіграв унічию з "Селтіком" у Лізі чемпіонів

Мудрик забив єдиний гол "Шахтаря" © ФК Шахтер
"Гірники" здобули очко у складному матчі.

14 вересня донецький "Шахтар" провів матч другого туру групового етапу Ліги чемпіонів проти шотландського "Селтіка".

Підопічні Ігора Йовічевіча зіграли внічию з шотландцями з рахунком 1:1.

Гості дуже потужно розпочали перший тайм і зуміли притиснути донеччан до своїх воріт. Вже на 10-й хвилині Хатате отримав пас у штрафному майданчику "Шахтаря" і завдав удару низом, з яким після рикошету від Бондаренка не впорався Трубін.

Шотландці створили ще низку моментів, після чого "Шахтар" поступово перехопив ініціативу. В одній із контратак Мудрик отримав пас на хід від Судакова, наблизився до воріт і завдав потужного удару над воротарем – 1:1.

Після перерви "Шахтар" рідко створював небезпечні моменти та не завжди справлявся з атаками гостей. Загрозу воротам Трубіна кілька разів створював Жота. Також із забійних позицій пробивали Якумакіс та Маеда, але підвела точність. Це дозволило "гірникам" утримати нічию.

"Шахтар" – "Селтік" – 1:1

Голи: Мудрик, 29 – Бондаренко, 10 (автогол)

"Шахтар": Трубін, Тейлор, Бондар, Матвієнко, Конопля, Степаненко, Зубков (Траоре, 61), Бондаренко, Судаков (Очеретько, 77), Мудрик, Швед (Петряк, 61)

"Селтік": Харт, Юранович, Картер-Вікерс, Єнц, Г. Тейлор, О’Райлі (Муй, 68), Макгрегор, Хатате (Тернбулл, 67), Хакшабанович (Маеда, 46), Фурухасі (Якумакіс, 68), Жота (Абада, 86)

Попередження: Єнц

Відеоогляд матчу

Наступний матч у групі F "Шахтар" проведе на виїзді проти мадридського "Реала" 5 жовтня. На рахунку "гірників" уже чотири очки – у першому турі команда перемогла "РБ Лейпциг" (4:1).

Ліга чемпіонів: усі результати дня 14 вересня.