"Шахтар" забив сім голів "Металісту 1925" і зрівнявся за очками з "Дніпром-1" в УПЛ

"Шахтар" не помітив суперника © ФК Шахтер
"Гірники" здобули яскраву перемогу.

Донецький "Шахтар" у рамках 16-го туру української Прем'єр-ліги у Львові зустрічався із харківським "Металістом 1925".

"Гірники" фактично не помітили суперника і здобули розгромну перемогу з рахунком 7:0.

Вже за підсумками першого тайму рахунок був 4:0 – голами відзначилися Зубков (дубль), Михайліченко та Траоре. Після перерви підопічні Ігора Йовічевіча продовжили домінувати, що призвело до ще трьох голів – Сидоренко відзначився автоголом, після чого забивали Петряк та Ракицький. Варто зазначити, що останній забив свій дебютний м'яч після повернення до "Шахтаря".

"Металіст 1925" – "Шахтар" – 0:7

Голи: Зубков, 5, 40, Михайліченко, 13, Траоре, 38, Курило, 56 (автогол), Петряк, 58, Ракицький, 66

"Металіст 1925": Сидоренко, Жичиков, Безуглий, Курило, Шершень, Я. Мартинюк, Русин (Ігор, 67), Вачіберадзе (Кравченко, 46), Бичек (Дмитренко, 85), Ременюк (Абдуллаєв, 46), Чирук (Островський, 68)

"Шахтар": Трубін, Конопля, Бондар, Ракицький, Михайліченко, Степаненко (Назарина, 46), Зубков (Петряк, 46), Бондаренко (Криськів, 60), Джурасек, Судаков (Очеретько, 71), Траоре (Сікан, 59)

Попередження: Траоре

Відеоогляд матчу

Після цього матчу "Шахтар" зрівнявся за очками з лідируючим "Дніпром-1", але залишився на другому місці в турнірній таблиці УПЛ, оскільки дніпряни виграли у донеччан очний поєдинок першого кола.

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" сенсаційно програло аутсайдеру УПЛ.