"Шахтар" втратив очки у матчі з "Вересом" в УПЛ

© ФК Шахтер
Другий тайм "гірники" провели у меншості.

У другому турі української Прем'єр-ліги донецький "Шахтар" у Рівному зустрічався із місцевим "Вересом".

Чемпіон України несподівано не зміг обіграти господарів поля – 1:1.

Донеччани вийшли вперед наприкінці першого тайму завдяки курйозному голу. Гості заробили штрафний, а голкіпер "Вереса" Паст далеко вийшов із воріт, чим скористався Матвієнко – захисник "Шахтаря" без підготовки відправив м'яч у порожні ворота.

За хвилину за грубий фол пряму червону картку отримав хавбек "Шахтаря" Бондаренко. У другому таймі "Верес" намагався атакувати і досяг свого завдяки помилці голкіпера донеччан Різника, який не дістав верхового м'яча у боротьбі з Марусичем, а скидкою скористався Шевченко – 1:1.

"Верес" – "Шахтар" – 1:1

Голи: Шевченко, 62 – Матвієнко, 45+1

"Верес": Паст, Гакман, Курко, Вовченко, Шевченко (Гагун, 88), Кучеров, Кухарук, Близниченко (Шестаков, 57), Яго, Дахновський (В. Шарай, 58), Марусич (Гайдучик, 71)

"Шахтар": Різник, Гочолеішвілі (Фарина, 46), Козик, Матвієнко, Топалов, Зубков (Очеретько, 46), Бондаренко, Криськів (Кастілло, 84), Кащук (В'юнник, 59), Сікан, Траоре (Педріньо,

Попередження: Кухарук, Кучеров, Фаріна, Шарай, Шестаков, Вовченко – Гочолеішвілі, Траоре, Матвієнко

Вилучення: Бондаренко, 45+2 ("Шахтар")