"Шахтар" впевнено обіграв "Маккабі" в першому матчі плей-офф Ліги Європи

Алан Патрік забив перший гол "Шахтаря" © ФК Шахтер
"Гірники" здобули позитивний результат в Ізраїлі.

18 лютого в 1/16 плей-офф Ліги Європи донецький "Шахтар" провів перший поєдинок з ізраїльським "Маккабі". Гра проходила в Тель-Авіві на стадіоні "Блумфілд".

"Гірники" по ходу всього поєдинку володіли відчутною перевагою і забили ще до перерви. На 31-й хвилині Марлос зробив ідеальний навіс в штрафну, де Матвієнко в дотик перевів м'яч на Алана Патріка, а бразилець без підготовки завдав точного удару.

У другому таймі "Шахтар" продовжив контролювати м'яч, але збільшити перевагу довго не вдавалося. "Маккабі" навіть міг зрівняти рахунок, але Трубін відбив удар головою від Ернандеса. Вже у доданий час донеччани втекли в контратаку, Фернандо віддав пас на Тете, а вінгер катнув м'яч в сітку воріт Тененбаума і встановив остаточний рахунок - 2:0.

Гру-відповідь команди проведуть в Києві 25 лютого.

"Маккабі" Тель-Авів - "Шахтар" - 0:2
Голи: Алан Патрік, 31, Тете, 90+2

"Маккабі" Тель-Авів: Даніель, Жералдеш, Ернандес, Тібі, Саборіт, Глазер, Рікан (Голаса, 64), Перец, Бітон (Хозез, 46), Пешич (Герреро, 84), Бен-Хаїм II (Блекмен, 63 )

"Шахтар": Трубін, Додо, Кривцов, Вітао, Матвієнко, Степаненко, Соломон (Тете, 73), Марлос (Майкон, 77), Алан Патрік, Тайсон (Коноплянка, 78), Мораєс

Попередження: Глазер, Перец - Марлос, Тайсон