"Шахтар" у більшості розгромив "Динамо"

Жуніор Мораес забив перший гол "Шахтаря" © ФК Шахтер
Українські гранди провели центральний поєдинок туру УПЛ.

У неділю, 8 листопада, в Києві на стадіоні НСК "Олімпійський" в рамках матчу 9-го туру української Прем'єр-ліги "Динамо" зазнало поразки від донецького "Шахтаря" з рахунком 0:3.

Підопічні Луїша Каштру забили перший м'яч на 34-й хвилині. Воротар "Динамо" Нещерет невдало вийшов на перехоплення м'яча і дозволив Мораєсу пробити головою.

В кінці першого тайму Сидорчук за грубий фол на Корнієнко був вилучений і залишив "Динамо" в меншості. У другому таймі "гірники" повністю домінували і засмутили суперника ще двічі. Спочатку Маркос Антоніо підправив далекий удар Степаненко, а потім Алан Патрік завдав точного пострілу з-за меж штрафного.

"Динамо" - "Шахтар" - 0:3
Голи: Мораєс, 34, Маркос Антоніо, 66, Алан Патрік, 73

"Динамо": Нещерет, Кендзьора, Забарний, Попов, Шабанов, Сидорчук, Андрієвський, Циганков, Буяльський, Родрігес (Русин, 71), Вербич (Де Пена, 61)

"Шахтар": Трубін, Додо, Хочолава, Матвієнко, Корнієнко (Сіпріано, 50), Степаненко, Маркос Антоніо (Коваленко, 70), Тете, Марлос (Алан Патрік, 70), Тайсон (Соломон, 52), Мораєс (Фернандо, 70)

Попередження: Андрієвський, Вербич - Тете, Марлос, Антоніо

На 45+2-й хвилині вилучений Сергій Сидорчук ("Динамо") (грубе порушення)

"Динамо" після дев'яти зіграних турів залишається лідером Прем'єр-ліги і випереджає "Шахтар" у турнірній таблиці на одне очко.

У київської команди через коронавірус участь в грі не змогли взяти відразу 12 футболістів.

"Динамо" - "Шахтар" 0:3: ключові моменти матчу, відео голів.