"Шахтар" упустив перемогу над "Шерифом" у заключному матчі групи Ліги чемпіонів

Гол Фернандо не став переможним для "Шахтаря" © ФК Шахтер
"Гірники" залишилися без перемог у нинішньому розіграші турніру.

7 грудня донецький "Шахтар" провів поєдинок шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів проти "Шерbфа".

Підопічні Роберто Де Дзербі втратили перемогу на останніх секундах зустрічі - 1:1.

"Гірники" володіли відчутною перевагою та кілька разів перевірили на міцність каркас воріт суперника. Гол донеччани забили на 42-й хвилині, коли Фернандо скористався закиданням м'яча від Кривцова і зумів пробити зі складного становища в оточенні захисників точно в нижній кут воріт.

У другому таймі Де Дзербі провів серію замін, а "Шахтар" мав ще кілька шансів збільшити розрив у рахунку, але реалізація команду підвела. При цьому "Шериф" скористався своїм моментом на третій компенсованій хвилині, коли Ніколов розстріляв ворота донеччан із близької відстані.

"Шахтар" - "Шериф" - 1:1
Голи: Фернандо, 42 - Ніколів, 90+3

"Шахтар": Пятов (Шевченко, 86), Додо, Бондар, Кривцов, Корнієнко (Ісмаїлі, 67), Маркос Антоніо, Марлос, Бондаренко (Майкон, 66), Судаков (Тете, 46), Соломон, Фернандо (Мудрик, 46)

"Шериф": Атанасіадіс, Фернандо Костанца, Арболеда, Дуланто, Крістіано, Тілль, Коловос (Ніколов, 46), Аддо, А. Траоре, Янсане, Бруно

Попередження: Фернандо, Мудрик - Аддо, Дуланто

Цей матч уже не мав турнірного значення для "Шахтаря" - команда набрала два очки і залишилася на останньому місці в групі D. "Шериф" пробився у стикові поєдинки Ліги Європи, а "Реал" та "Інтер" вийшли до плей-офф Ліги чемпіонів..

Раніше повідомлялося про те, що "Шахтар" під час зимової паузи покинуть два ветерани команди.