"Шахтар" сенсаційно поступився "Шерифу" Вернидуба в Лізі чемпіонів

"Шахтар" залишився без очок у першому турі © ФК Шахтер
"Гірники" залишилися без очок у Тирасполі.

У першому турі групового етапу Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" в гостях зустрічався з тираспольським "Шерифом", який очолює український фахівець Юрій Вернидуб.

"Гірники" вважалися фаворитами, але поступилися дебютанту групи ЛЧ з рахунком 0:2.

Вже на 16-й хвилині тираспільці вийшли вперед, коли Траоре відгукнувся на передачу з флангу і пробив у дотик над головою Пятова. "Шахтар" намагався володів м'ячем і атакувати, але "Шериф" зустрічав донеччан активним пресингом.

Після перерви картина не змінилася, а на 62-й хвилині в контратаці господарі забили знову - після навісу з лівого флангу Янсане точно пробив головою. Змінити хід поєдинку "Шахтар" так і не зумів.

"Шериф" - "Шахтар" - 2:0

Голи: А. Траоре, 16, Янсане, 62

"Шериф": Атанасіадіс, Фернандо Костанцо, Арболеда, Дуланто, Крістіано, Тілль, Аддо (Раделич, 86), Кастаньєда (Ніколов, 85), Коловос (Янсане, 55), А. Траоре, Яхшібоєв (Бруно, 67)

"Шахтар": Пятов, Додо, Марлон, Матвієнко, Ісмаїлі, Маркос Антоніо (Алан Патрік, 64), Майкон, Тете (Марлос, 46), Педріньо, Фернандо (Мудрик, 64), Л. Траоре

Попередження: Дуланто.

Наступний матч в групі ЛЧ "Шахтар" проведе проти "Інтера" на своєму полі 28 вересня.

Раніше повідомлялося про те, що лідер "Шахтаря" пропустив матч з "Шерифом" через релігійне свято.