"Шахтар" розпочав пошук кандидатів для заміни головного тренера Пушича – ЗМІ

Поділитися
Маріно Пушич © ФК Шахтер
Донеччани готові розглянути варіанти.

Донецький "Шахтар" розпочав пошуки нового головного тренера, який може замінити Маріно Пушича.

Про це повідомляє "ТаТоТаке".

За інформацією джерела, клуб звернувся до аутсорсингу для пошуку фахівця, який потенційно може очолити команду.

Йдеться про напрацювання списку потенційних кандидатур серед іноземних тренерів. При цьому рішення про відставку Пушича ще не ухвалювалося.

Маріно Пушич очолив "Шахтар" у жовтні 2023 року та підписав контракт на три роки. Він привів команду до чемпіонства в УПЛ-2023/24 та виграв Кубок України у тому ж сезоні.

У поточному сезоні "гірники" вже вилетіли з Ліги чемпіонів і перебувають на третьому місці в турнірній таблиці чемпіонату України.

Раніше повідомлялося про те, що ексфутболіст "Шахтаря" може відновити кар'єру після інфаркту.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі