"Шахтар" розгромно програв "Аталанті" у Лізі чемпіонів

© EPA-EFE/CHRISTOPHER NEUNDORF
"Гірники" провели слабкий матч.

У середу, 2 жовтня, донецький "Шахтар" провів матч проти італійської "Аталанти" у другому турі основного раунду Ліги чемпіонів.

Команда Маріно Пушича зазнала поразки з рахунком 0:3. Гра проходила у німецькому Гельзенкірхені.

За всю гру донеччанам жодного разу не вдалося пробити у площину воріт суперника, тоді як італійці реалізували три моменти й ще кілька разів пробивали в каркас воріт.

Рахунок після розіграшу штрафного відкрив Джимсіті, який прийняв подачу Лукмана та розстріляв ворота Різника. Перед перервою сам Лукман ударом у дотик подвоїв перевагу.

Остаточний рахунок на початку другого тайму встановив Белланова, який ударом головою замкнув подачу Дзаппакости.

"Шахтар" – "Аталанта" – 0:3

Голи: Джимсіті, 21, Лукман, 44, Белланова, 48

"Шахтар": Різник, Бондар, Грам (Конопля, 46), Матвієнко, Марлон (Кевін, 63), Степаненко (Бондаренко, 63), Криськів, Педро Енріке, Судаков, Зубков (Невертон, 75), Егіналду (Траоре, 63)

"Аталанта": Карнезеккі, Коссуну (Годфрі, 83), Джимсіті (Пашалич, 46), Колашинац, Белланова (Куадрадо, 75), де Рон, Едерсон, Дзаппакоста, Самарджич, Лукман (Ретегі, 59), де Кетеларе (Дзаніоло, 60)

Попередження: Грам - Дзаніоло, Едерсон

Відеоогляд матчу доступний за посиланням.

"Шахтар" зазнав першої поразки після нічиї з "Болоньєю" (0:0) у першому турі. У наступному поєдинку ЛЧ "гірники" зустрінуться з лондонським "Арсеналом" на виїзді 22 жовтня.

Ліга чемпіонів: розклад усіх матчів дня 2 жовтня.