Відео
"Шахтар" забив три голи © ФК Шахтер
Донеччани стали першими у турнірній таблиці чемпіонату України.

У неділю, 12 березня, у рамках 17-го туру української Прем'єр-ліги "Кривбас" у себе вдома у місті Кривий Ріг приймав донецький "Шахтар".

Донеччани після 15-годинної автобусної поїздки Варшава-Кишинів-Львів-Кривий Ріг провели невдалий перший тайм, практично нічого не створивши біля воріт господарів.

У другому таймі "Шахтар" підняв темп, а перебіг гри переламав шедевральний постріл Судакова з правого флангу в ближню дев'ятку воріт Сарнавського на 58-й хвилині.

Після цього "Кривбас" розкрився, що набагато полегшило гру футболістам "Шахтаря" на вільному просторі, чим донеччани та скористалися.

Спочатку дебютним голом у складі "гірників" відзначився венсуельський нападник Келсі, який точно завершив комбінацію за участю Судакова та Шведа, а вже за три хвилини сам Швед після передачі Криськіва встановив остаточний рахунок у матчі – 0:3.

"Кривбас" - "Шахтар" - 0:3

Голи: Судаков, 58, Келсі, 80, Швед, 83.

"Кривбас": Сарнавський, Якімець, Бескоровайний, Вернидуб, Стецьков (Дібанго, 87), Капіч, Банада (Приходько, 87), Татарков (Карпусь, 87), Задерака (Понєдєльнік, 57), Хомченовський, Устименко (Дебелко, 68).

"Шахтар": Трубін, Конопля, Бондар, Матвієнко, Михайліченко, Степаненко (Криськів, 60), Джурасек (Назарина, 71), Зубков (Швед, 71), Бондаренко (Очеретько, 89), Судаков, Сікан (Келсі, 60).

Попередження: Вернидуб, Капіч.

Таким чином, "Шахтар" скористався поразкою "Дніпра-1" від "Динамо" і одноосібно очолив турнірну таблицю, випереджаючи дніпрян на три очки.

Раніше повідомлялося про те, що "Шахтар" оголосив про припинення співпраці з Parimatch.