"Шахтар" розгромив "Десну" у матчі УПЛ

"Шахтар" забив чотири голи © ФК Шахтер
Донеччани не помітили суперника.

У суботу, 30 жовтня, у рамках 13-го туру української Прем'єр-ліги "Шахтар" у Києві на стадіоні НСК "Олімпійський" приймав чернігівську "Десну".

Донецький клуб провів поєдинок із перевагою, не залишивши шансів своїм суперникам.

Команда Де Дзербі з перших хвилин взяла ініціативу під свій контроль та забила ранній гол – Соломон замкнув простріл від Додо. У середині першого тайму "Десна" несподівано відігралася, коли перший випад в атаці чернігівців завершив Безбородько.

Проте нічийний рахунок на табло протримався лише три хвилини – Судаков вистрілив з-за меж штрафного майданчика і знову вивів "гірників" уперед.

У другій половині остаточний рахунок у поєдинку встановили Тете та Фернандо – 4:1.

"Шахтар" - "Десна" - 4:1

Голи: Соломон 9, Судаков, 27, Тете, 62, Фернандо, 63 - Безбородько, 23.

"Шахтар": Трубін, Додо (Конопля, 73), Бондар, Марлон (Кривцов, 74), Ісмаїлі (Матвієнко, 65), Майкон, Степаненко (Маркос Антоніо, 65), Тете, Судаков, Соломон, Фернандо (Мудрік, 65).

"Десна": Литовка, Жук (Тотовицький, 79), Сафронов, Цимбалюк, Селін, Картушов, Арвеладзе (Масалов, 69), Юрченко (Завійський, 69), Домбровський, Калітвінцев (Шевцов, 85), Безбородько (Будківський, 79).

Попередження: Степаненко, Бондар.

Таким чином, відрив "Динамо" від "Шахтаря" знову становить три очки.

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" вдруге за тиждень обіграло "Маріуполь".