"Шахтар" розгромив "Базель" і вийшов до півфіналу Ліги Європи

"Шахтар" зіграє з "Інтером" у півфіналі © uefa.com
"Гірники" в третій раз у своїй історії дійшли так далеко.

У вівторок, 11 серпня, в Гельзенкірхені (Німеччина) в рамках матчу 1/4 фіналу Ліги Європи зустрічалися донецький "Шахтар" і швейцарський "Базель".

Команда Луїша Каштру святкувала перемогу з рахунком 3:0.

Ключові події матчу відбулися в першому таймі. "Шахтар" дуже впевнено розпочав матч і зміг досить швидко зробити рахунок 2:0. На другій хвилині відзначився Жуніор Мораєс - форвард замкнув головою подачу з кутового.

На 22-й хвилині вже Тайсон завершив класну атаку "Шахтаря" - після удару бразильця м'яч від ноги захисника швейцарців залетів у ворота.

Далі воротар "Базеля" врятував свою команду після ударів Мораеса і Марлоса, а Маркос Антоніо струсонув каркас воріт.

Швейцарці довгий час взагалі не міг нічого створити, а в себе команда прийшла в середині другого тайму, але відродити інтригу все одно не вийшло. Два рази арбітр слухав підказки VAR, коли "Базель" вимагав призначення пенальті - обидва рази супернику "гірників" було відмовлено.

"Шахтар", своєю чергою, свій 11-метровий заробив на 74-й хвилині. Тайсон увійшов в штрафну та отримав підніжку від захисника. Покарання точно виконав Алан Патрік.

Крапку поставив Додо вже на останніх хвилинах, коли отримав пас в контратаці, увійшов до штрафної та завдав прицільного удару - воротар торкнувся м'яча, але не врятував "Базель" - 4:0.

"Базель" все-таки розмочив рахунок у доданий час зусиллями ван Вольфсвінкеля, але не більше того.

У півфіналі "Шахтар" зіграє з "Інтером". Зустріч чемпіона України і гранда чемпіонату Італії відбудеться 17 серпня в Дюссельдорфі.

"Шахтар" втретє у своїй історії вийшов до півфіналу Ліги Європи або її попередника Кубка УЄФА.

"Шахтар" - "Базель" - 4:1
Голи: Мораєс, 2, Тайсон, 22, Алан Патрік, 75 (пен.), Додо, 88 - ван Вольфсвінкель, 90+2

"Шахтар": Пятов, Додо, Кривцов, Бондар, Матвієнко, Маркос Антоніо (Майкон, 86), Степаненко, Марлос (Соломон, 72), Алан Патрік (Коваленко, 77), Тайсон (Тете, 86), Мораєс (Фернандо, 86)

"Базель": Ніколіч, Відмер, Алдерет, ван дер Верф (Рамірес, 73), Петретто, Джака (Маршан, 60), Кампо, Фрай, Штокер (ван Вольфсвінкель, 73), Кабрал (Адемі, 73), Пюлюлю

Попередження: Алан Патрік, Бондар - Фрай, Кабрал

Раніше повідомлялося про те, що "Шахтар" покинув бразильський півзахисник.