"Шахтар" повторно обіграв "Маккабі" і вийшов до 1/8 фіналу Ліги Європи

"Шахтар" мінімально обіграв "Маккабі" © ФК Шахтер
"Гірники" пройшли першого суперника в плей-офф турніру.

25 лютого в Києві на стадіоні НСК "Олімпійський" відбувся матч-відповідь 1/16 фіналу плей-офф Ліги Європи між донецьким "Шахтарем" та ізраїльським "Маккабі".

Перший поєдинок в Ізраїлі завершився перемогою "гірників" з рахунком 2:0, тому у чемпіона України була перевага.

"Гірники" впевнено почали поєдинок, але з часом у суперника почало виходити зламувати захист донеччан. Це призвело до ряду небезпечних моментів - особливо варто відзначити кутовий на 39-й хвилині, коли м'яч після двох ударів відскочив від поперечини та штанги воріт Трубіна.

Ще кілька разів у володіннях "Шахтаря" виникали небезпечні моменти, але зняти напругу вдалося в середині другого тайму. Захисник "Маккабі" зупинив Тете в своєму штрафному ціною фолу, а Жуніор Мораєс реалізував пенальті.

Цей гол став єдиним у грі, а "Шахтар" всьоме у своїй історії вийшов до 1/8 фіналу Ліги Європи/Кубку УЄФА. Жеребкування наступної стадії турніру відбудеться 26 лютого.

"Шахтар" - "Маккабі" Тель-Авів - 1:0 (перший матч - 2:0)
Гол: Мораєс, 67 (з пенальті)

"Шахтар": Трубін, Додо, Кривцов, Вітао (Корнієнко, 79), Матвієнко, Алан Патрік, Майкон, Соломон (Тете, 46), Марлос (Маркос Антоніо, 46), Тайсон (Коноплянка, 79), Мораєс (Фернандо, 79)

"Маккабі": Даніель, Жералдеш, Ернандес, Тібі, Саборіт, Перец, Глазер, Голаса (Рікан, 76), Бен-Хаїм II (Блекмен 69), Пешич (Герреро, 69), Хозез (Бітон, 76)

Попередження: Вітао