Донецький "Шахтар", який нещодавно підписав контракт із футболістом київського "Динамо", оформив трансфер бразильського півзахисника Раяна Роберто.
Про це повідомив офіційний сайт "гірників".
18-річний футболіст перейшов із "Фламенго" та підписав контракт, який розрахований до 30 червня 2031 року. Сума трансферу, за даними Transfermarkt, склала 9 мільйонів євро.
Раян Роберто грає на позиції лівого вінгера. Він виступав за юнацькі та молодіжні команди "Фламенго" після переходу з "Атлетіко Паранаенсе" у 2023 році. У січні цього року гравець дебютував за основну команду клубу та провів 2 матчі на дорослому рівні.
Вінгер став уже не першим новачком цього міжсезоння у складі чемпіонів України. До цього "гірники" підписали Олександра Караваєва з "Динамо", найкращого гравця сезону УПЛ Глейкера Мендозу з "Кривбасу" та правого вінгера "Атлетіко Паранаенсе" Бруніньйо.
Раніше повідомлялося, що український футболіст "Шахтаря" перейшов до клубу німецької Бундесліги.

