Відео
© ФК Шахтер
"Гірники" пропустили гол у першому таймі.

У другому турі української Прем'єр-ліги з футболу донецький "Шахтар" зустрічався з житомирським "Поліссям".

Поєдинок відбувся у Київській області на стадіоні "Лівий берег". Чемпіони України зненацька програли з рахунком 0:1.

Єдиний гол "Полісся" забило на 35-й хвилині, коли Чоботенко ударом головою завершив подачу з кутового.

У другому таймі гру переривали через повітряну тривогу. Наприкінці у донеччан було кілька потенційно гольових моментів, але врятувати нічию так і не вдалося. Неодноразово номінальних гостей виручав воротар Волинець.

"Шахтар" – "Полісся" – 0:1

Гол: Чоботенко, 35

"Шахтар": Різник, Конопля, Бондар, Матвієнко, Педріньйо Азеведо (Егіналду, 62), Марлон (Степаненко, 23), Бондаренко, Педріньйо да Сілва (Швед, 46), Судаков, Кевін (Невертон, 81), Траоре, (Сікан, 46)

"Полісся": Волинець, Михайліченко, Віалле, Чоботенко, Смоляков, Кушніренко (Крушинський, 18), Таллес Коста (Шастал, 66), Бабенко, Гуцуляк (Макуана, 73), Пайшао (Бристрич, 46), Назаренко (Лєднєв, 65)

Попередження: Кевін – Гуцуляк, Михайліченко, Волинець

Відеоогляд матчу

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" перемогло у своєму першому матчі нового сезону УПЛ.