Відео
"Шахтар" і "Зоря" влаштували гольову перестрілку © ФК Шахтер
Команди розійшлися миром в центральному матчі туру УПЛ.

У неділю, 20 вересня, відбувся центральний поєдинок третього туру української Прем'єр-ліги - "Зоря" приймала "Шахтар".

У першому таймі команди забили три голи. Спочатку Марлос вивів донеччан уперед, а Кочергін зрівняв рахунок. На 28-й хвилині "Зоря" заробила пенальті, а Юрченко зробив рахунок 2:1.

"Шахтар" встановив остаточний рахунок на 49-й хвилині - Кривцов замкнув подачу з кутового ударом головою.

Команда Луїша Каштру у другому матчі поспіль не може обіграти "Зорю". Минулого разу команди зустрічалися ще в червні та тоді також була зафіксована нічия - 0:0.

"Зоря" - "Шахтар" 2:2
Голи: Кочергін, 19, Юрченко, 28 (пен.) - Марлос, 17, Кривцов, 49

"Зоря": Шевченко, Фаворов, Вернидуб, Абу Ханна, Циганікс (Гречкін, 78), Іванісеня, Юрченко (Цвек, 78), Назарин, Кочергін, Громов (Перович, 90+1), Кабан (Гладкий, 88)

"Шахтар": Трубін, Додо, Кривцов, Матвієнко, Корнієнко, Степаненко, Алан Патрік (Маркос Антоніо, 82), Марлос (Коноплянка, 81), Соломон (Тете, 74), Тайсон, Мораєс (Фернандо, 87)

Попередження: Фаворов, Кочергін - Марлос, Кривцов, Степаненко