"Шахтар" легко розібрався з ЛНЗ на виїзді у матчі УПЛ

© УПЛ
"Гірники" тричі засмутили суперника.

Донецький "Шахтар" здобув впевнену перемогу у матчі 26-го туру української Прем'єр-ліги.

Команда Маріно Пушича гостювала у Черкасах у ЛНЗ та розгромила суперника з рахунком 3:0.

Єдиною поганою новиною на старті гри для донеччан стала травма Бондаренка, який залишив поле на ношах. Перший гол "гірники" забили ще до перерви: Кевін здійснив подачу на дальню стійку, а Сікан завдав точного удару головою.

У ЛНЗ у другому таймі був момент, коли Педріньйо зрізав м'яч у стійку, але знову забив у підсумку "Шахтар". Марлон вдало запресингував Рибалку, після чого віддав пас під удар Судакову, який не схибив. Остаточний рахунок у доданий час встановив Егіналду – бразилець розіграв стінку з Траоре та пробив у нижній кут воріт.

ЛНЗ – "Шахтар" – 0:3

Голи: Сікан, 40, Судаков, 63, Егіналду, 90+2

ЛНЗ: Кучеренко, Стасюк, Муравський, Саліху, Ейнел, Бар (Бойко, 62), Рибалка, Яшарі, Наумець (Насонов, 72), Молло (Хобленко, 46), Пасіч (Олійник, 87)

"Шахтар": Різник, Конопля, Бондар, Матвієнко, Педріньйо, Степаненко, Зубков (Егіналду, 66), Бондаренко (Марлон, 9), Судаков, Кевін (Швед, 89), Сікан (Траоре, 66)

Попередження: Яшарі, Ейнел - Сікан

Відеоогляд матчу

"Шахтар" після цього матчу набрав 61 очко та лідирує у турнірній таблиці УПЛ. "Гірники" випереджають "Динамо" на чотири пункти.

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" у меншості вирвало перемогу у "Дніпра-1" у матчі УПЛ.