Відео
"Шахтар" здобув три очки і зрівнявся з "Динамо" © ФК Шахтер
"Гірники" зуміли здолати суперника на останніх хвилинах гри.

У 15-му турі української Прем'єр-ліги донецький "Шахтар" приймав у Києві львівський "Рух".

Підопічні Роберто Де Дзербі зуміли здобути перемогу лише наприкінці зустрічі з рахунком 2:0.

"Гірники" з перших хвилин заволоділи перевагою, але "Рух" вдало оборонявся. Проте наприкінці другого тайму віце-чемпіон України зумів довести справу до перемоги.

На 86-й хвилині Маркос Антоніо завдав точного удару у верхній кут воріт без шансів для Паньківа, а за дві хвилини Тете скористався пасом партнера і переграв воротаря.

У проміжку між двома голами вилучення за емоції отримав наставник "Шахтаря" Де Дзербі.

"Шахтар" - "Рух" - 2:0

Голи: Маркос Антоніо, 86, Тете, 88

"Шахтар": Трубін, Додо, Бондар, Матвієнко, Ісмаїлі (Конопля, 90+2), Майкон, Маркос Антоніо, Тете, Марлос (Педріньо, 57), Мудрик (Соломон, 57), Фернандо (Сікан, 57)

"Рух": Паньків, Роман, Білий, Стаменкович, Дідик, Мартинюк (Карасюк, 75), Сапуга (Федорчук, 54), Альваренга (Альваренга, 65), Таллес, Бойчук (Руніч, 65), Клімчук

Попередження: Дідик, Бойчук, Альваренга

На 87-й хвилині вилучено Роберто Де Дзербі ("Шахтар").

Огляд матчу

"Шахтар" знову зрівнявся за очками з "Динамо", але посідає друге місце у турнірній таблиці через гіршу різницю м'ячів.

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" розгромило "Чорноморець" у Києві.