«Шахтар» вийшов у фінал Кубка України

© sport.segodnya.ua
Донецький «Шахтар» завдяки двом пенальті у матчі з луцькою «Волинню» вийшов у фінал Кубка України. Гра закінчилася з рахунком 4:3 на користь «гірників».

Донецький «Шахтар» вийшов у фінал Кубка України, обігравши в півфіналі з рахунком 4:3 луцьку «Волинь».

Рахунок у матчі в Луцьку відкрив у середині першого тайму бразильський півзахисник «гірників» Алекс Тейшейра. На 35-й хвилині його співвітчизник, один з кращих бомбардирів чемпіонату України Майкон ударом з пенальті зрівняв рахунок. Але вже через дві хвилини Тейшейра заробив пенальті, який реалізував Фернандіньо.

На 59-й хвилині з ще одного пенальті відзначився ще один бразилець «Шахтаря», нападник Луїс Адріано. На 84-й хвилині мети досяг удар футболіста «Волині» Лопеса, який відродив інтригу в поєдинку. Але через чотири хвилини «гірник» Дуглас Коста знову збільшив перевагу гостей. У доданий час Майкон зумів відіграти для «Волині» ще один гол, але на цьому все закінчилося.

28 квітня другу путівку в фінал Кубка України розіграють між собою донецький «Металург» і «Карпати». !zn

Фінал кубка України з футболу вперше за п'ять років пройде на «Олімпійському»

«Динамо» насилу здобуло перемогу над «Волинню»

«Шахтар» одноосібно очолив таблицю чемпіонату України після розгрому «Таврії» з рахунком 3:1 (відео)