"Шахтар" виграв перший матч після карантину

"Шахтар" виграв перший матч після карантину Спаринг пройшов на базі в Святошино без глядачів © ФК Шахтер
Донеччани зустрілися з "Рухом".

Сьогодні, 24 травня, донецький "Шахтар" провів товариський матч проти львівського "Руху". Поєдинок завершився розгромною перемогою чемпіонів України з рахунком 4:1.

Рахунок у матчі відкрив лідер Першої ліги, проте ще в першому таймі "гірники" зрівняли результат, а в другій половині гри тричі засмутили Бандуру.

Голами у складі "Шахтаря" відзначилися Соломон, Марлос, Коноплянка та Мораєс.

"Шахтар" - "Рух" - 4:1

Голи: Соломон, 10, Марлос, 64, (з пенальті), Коноплянка, 72, Мораєс, 85 – Брикнер, 9.

"Шахтар" (перший тайм): Трубін (Гриценко, 29), Додо, Вітао, Хочолава, Болбат, Маркос, Алан Патрік, Тете, Соломон, Тайсон, Фернандо (Сікан, 31).

"Шахтар" (другий тайм): Пятов, Вакула, Кривцов, Матвієнко, Бондаренко, Степаненко, Піхальонок, Марлос, Коваленко, Коноплянка, Мораєс.

"Рух": Бандура, Романюк, Дуць, Білий, Мисик, Копина, Мартинюк, Брикнер, Бойчук, Синиця, Біленький.

Відзначимо, що для "Шахтаря" це була перша гра після двомісячної паузи через пандемію коронавіруса, а "Рух" кілька днів тому вже провів спаринг, зігравши внічию з "Динамо" (0:0).

Нагадаємо, 17 березня в зв'язку з пандемією коронавіруса в Україні були припинені всі футбольні змагання. Сезон може поновитися 30 травня або 6 червня.

Після 23-х турів УПЛ в таблиці впевнено лідирує донецький "Шахтар", слідом за яким йдуть "Зоря" і "Динамо".

Раніше повідомлялося про те, що захисник "Шахтаря" пропустить три місяці через травму.