"Шахтар" перемогою над чехами завершив перший зимовий збір в Туреччині

"Шахтар" перемогою над чехами завершив перший зимовий збір в Туреччині "Словацко" йде на шостому місці в чемпіонаті Чехії © ФК Шахтер
Донеччани перемогли "Словацко".

Сьогодні, 30 січня, донецький "Шахтар" здобув мінімальну перемогу над чеським "Словацко" у заключному матчі на першому тренувальному зборі в Туреччині.

Єдиний м'яч у грі забив Віктор Коваленко, який відзначився на 56-й хвилині. Відзначимо, що в першому таймі травму руки отримав Ісмаїлі, у зв'язку з чим бразилець був змушений покинути поле.

"Шахтар" - "Словацко" - 1:0

Гол: Коваленко, 56.

"Шахтар": Пятов, Болбат (Кирюханцев, 87), Хочолава, Матвієнко, Ісмаїлі (Бондар, 36), Степаненко (Маркос Антоніо, 75), Алан Патрік, Марлос (Тете, 75), Тайсон, Коноплянка (Коваленко, 56), Мораес (Сікан, 82).

Раніше на зборах "Шахтар" обіграв "Лех" (1:0), зіграв внічию з "Войводиной" (1:1), а також програв "Астрі" (0:1) і "Пролетару" (0:1).

2 лютого команда Луїша Каштру почне другий тренувальний збір, в рамках якого проведе чотири контрольні матчі.

"Шахтар" після першої половини сезону впевнено лідирує у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги, випереджаючи "Динамо" на 14 очок.

Також на команду в лютому чекають поєдинки проти "Бенфіки" у плей-офф Ліги Європи.

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" перемогою завершило перший зимовий збір в Туреччині.