"Севілья" без варіантів поступається Суперкубком УЄФА "Реалу"

"Севілья" без варіантів поступається Суперкубком УЄФА "Реалу" © realmadrid.com
На матч проти добре знайомої по чемпіонату Іспанії "Севільї" мадридці вийшли з потужною лінією атаки, в якій були представлені і гравці ообщей вартістю під 300 мільйонів євро.

Мадридський "Реал" обіграв "Севілью" 2:0 в матчі за Суперкубок УЄФА, ставши володарем трофею вдруге.

Мадридці, які виграли в травні Лігу Чемпіонів, домінували у зустрічі з переможцем Ліги Європи, на протязі всього ігрового часу.

На 30-й хвилині рахунок у матчі відкрив Кріштіану Роналду, а через три хвилини після початку другого тайму португалець відзначився вдруге.

РЕАЛ " - " СЕВІЛЬЯ " - 2:0

Голи: Кріштіану Роналду, 30 (1:0). Кріштіану Роналду, 49 (2:0).

"Реал": Касільяс, Карвахаль, Пепе, Серхіо Рамос, Фабіу Коентрау (Марселу, 84), Кроос, Модрич (Ільярраменді, 86), Родрігес (Іско, 72), Бейл, Бензема, Кріштіану Роналду.

"Севілья": Бету, Коке (Диогу Фигейраш, 84), Пареха, Фасіо, Фернандо Наварро, Алейш Відаль (Аспас, 66), Криховяк, Каррісу, Суарес (Рейес, 78), Вітоло, Бакка.

Попередження: Вітоло, 42. Карвахаль, 45. Кроос, 53. Фернандо Наварро, 66.

Суддя: Клаттенбург (Англія).

12 серпня. Кардіфф. Стадіон "Кардіфф Сіті".

Таким чином, дворазовим володарем Суперкубка УЄФА став воротар "Реала" Ікер Касільяс, а наставник Карло Анчелотті виграв трофей в третій раз. До речі, італійський фахівець вже втретє приводить свою команду до перемоги в офіційних змаганнях - раніше він перемагав з "галактікос" в Кубку Іспанії і Лізі Чемпіонів.

Відзначимо, що наступний розіграш Суперкубка пройде в серпні 2015 року в Тбілісі. !zn

Хто на новенького: кращий бомбардир ЧС-2014 влаштував революцію в гаманцях "Реала" і "Барселони"