Синхроністки принесли Україні ще два золота чемпіонату Європи з водних видів спорту

15 серпня, 2022, 19:19 Роздрукувати
Відправити
Відправити

Україна здобула чергові нагороди в артистичному плаванні.

Україна домінує на ЧЄ в артистичному плаванні © НОК України

Українські синхроністки Марина та Владислава Алексіїви здобули перемогу на чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Римі.

Сестри успішно виступили у змаганнях технічних дуетів та з результатом 92,8538 бала посіли перше місце. До топ-3 увійшли команди Австрії (91,9852) та Італії (90,3577).

Ще одне золото Україні принесла збірна синхроністок у довільній програмі команд із результатом 95,1000 балів. Команду представляли Марта Фєдіна, Марина та Владислава Алексіїви, Олеся Дерев'янченко, Вероніка Гришко, Ангеліна Овчиннікова, Анастасія Шмоніна та Валерія Тищенко.

Загалом українки здобули вісім золотих медалей в артистичному плаванні на нинішньому чемпіонаті Європи. Синхроністки посіли перші місця у всіх дисциплінах, у яких виступали. Збірна України посідає друге місце у медальному заліку ЧЄ слідом за Італією.

Синхронне плавання – водний вид спорту, пов'язаний із виконанням у воді різних фігур під музику. У 2017 році Міжнародна федерація плавання перейменувала синхронне плавання на артистичне плавання.