Селезньов знову відзначився за "Кубань" з пенальті

Селезньов знову відзначився за "Кубань" з пенальті Селезньов забив другий гол за "Кубань" © ФК "Кубань"
У тому ж матчі результативну передачу зробив ще один українець Богдан Бутко.

Євген Селезньов забив свій другий м'яч за "Кубань". Форвард відзначився в матчі чемпіонату Росії проти "Амкара".

Селезньов заробив пенальті на 41-й хвилині матчу і сам же його реалізував, спокійно перегравши голкіпера. Цей гол став другим для українця у складі "Кубані" і другим - з пенальті. На полі український нападник провів 80 хвилин.

У цій же грі відзначився результативною дією правий захисник "Амкара" Богдан Бутко. Українець зробив гольову передачу, після якої його команда зрівняла рахунок. Матч у підсумку завершився внічию - 1:1.

Нагадаємо, під час паузи, викликаної матчами національних збірних, Селезньов зробив хет-трик за "Кубань" в товариському матчі.