Селезньов забив дебютний гол за "Карабюкспор"

Селезньов забив дебютний гол за "Карабюкспор" Селезньов реалізував пенальті © twitter.com
Сталося це у матчі чемпіонату Туреччини.

Український нападник "Карабюкспора" Євген Селезньов забив перший гол за клуб в матчі 18-го туру чемпіонату Туреччини проти "Галатасарая" (2:1). Селезньов реалізував пенальті на 31-й хвилині, зрівнявши рахунок у поєдинку.

Екс-форвард "Шахтаря" вийшов на поле з перших хвилин і був замінений на 79-й хвилині гри, а ще один українець у складі "Карабюкспора" Андрій Близниченко залишився в запасі, з'явившись на полі лише на 76-й хвилині.

Варто відзначити, що українець Олександр Рибка в заявку на гру не потрапив - кіпер отримав серйозну травму і не допоможе "Карабюкспору" у найближчі шість тижнів.

Матч проти "Галатасарая" став другою грою для Селезньова за "Карабюкспор" в чемпіонаті Туреччини, але до цього він ще жодного разу не відрізнявся результативними діями за свій новий клуб.