"Реал" в ефектній перестрілці обіграв "Атлетіко" у півфіналі Суперкубку Іспанії

© Real Madrid
Команди видали яскравий поєдинок.

У середу, 10 січня, в рамках першого півфіналу Суперкубку Іспанії в Саудівській Аравії зустрічалися мадридські "Реал" та "Атлетіко".

"Реал" здобув перемогу у драматичному матчі, який тривав 120 хвилин (5:3) та вийшов у фінал турніру.

"Атлетіко" зумів забити швидкий гол, коли на сьомій хвилині ворота "Реала" вразив захисник "матрацників" Маріо Ермосо. Проте вже через 13 хвилин "вершкові" відновили рівність зусиллями Антоніо Рюдігера.

На 30-й хвилині зумів відзначитися ще один захисник "Реала" - Ферлан Менді, а за сім хвилин "Атлетіко" знову забив. Гол на свій рахунок записав Антуан Грізманн.

Під завісу зустрічі, на 78-й хвилині, Рюдігер зрізав м'яч у свої ворота, але вже за сім хвилин Даніель Карвахаль зумів врятувати свою команду та перевести час в овертайм.

На 116-й хвилині форвард "Реала" Хоселу приніс своїй команді важливу перемогу, забивши вирішальний м'яч. А ще за шість хвилин крапку в матчі поставив Браїм Діас - 5:3.

Зазначимо, що український голкіпер "Реала" Андрій Лунін провів гру у запасі.

"Реал" – "Атлетіко" – 5:3

Голи: Рюдігер, 20, Менді, 29, Карвахаль, 84, Савич, 116 (автогол), Браїм, 120+2 - Ермосо, 7, Грізманн, 37, Рюдігер, 78 (автогол).

"Реал": Кепа, Менді (Камавінга, 81), Начо, Рюдігер, Карвахаль, Тчуамені (Браїм, 81), Модріч (Кроос, 67), Вальверде (Арда Гюлер, 112), Беллінгем, Родріго (Себальос, 106) Вінісіус Жуніор (Хоселу, 106)

"Атлетіко": Облак, Ермосо, Хіменес, Савіч, Ліно (Моліна, 67), Льоренте (Аспілікуета, 106), Сауль (Рікельме, 67), Коке (Хаві Галан, 104), Де Пауль (Вітцель, 90), Грізман, Мората (Корре, 91).

У фіналі мадридці зіграють із переможцем другої півфінальної пари "Барселона" – "Осасуна".

Раніше повідомлялося про те, що футболіст "Шахтаря" дебютував за основний склад "Реала".