"Реал" Луніна обіграв "Челсі" Мудрика у США

Відео
© EPA-EFE/Mariscal
Команди українців провели товариський матч.

7 серпня у США відбувся товариський матч Soccer Champions Tour між командами "Реал" Мадрид та "Челсі".

Поєдинок завершився з рахунком 2:1 на користь іспанського клубу. За мадридців забили Васкес та Діас, а у складі лондонців відзначився Мадуеке.

Український голкіпер "Реала" Андрій Лунін вийшов на поле після перерви, замінивши Куртуа та відстоявши на нуль. Український вінгер "Челсі" Мудрик вийшов на заміну на 58-й хвилині та провів на полі 32 хвилини.

"Реал" Мадрид (Іспанія) – "Челсі" (Англія) – 2:1

Голи: Лукас Васкес, 19, Браїм Діас, 27 – Ноні Мадуеке, 39

"Реал" Мадрид: Куртуа (Лунін, 46), Фран Гарсія, Рюдігер (Рамон, 78), Мілітао (Асенсіо, 66), Васкес, Себальос, Модріч (Агуадо Еррера, 83), Мартін, Браїм Діас (Обрадор, 78), Вінісіус Жуніор (Пас, 66), Родріго (Латаса, 66).

"Челсі": Йоргенсен, Гюсто, Бадьяшиль, Колуїлл, Джеймс (Фофана, 70), Лавія (Кайседо, 58), Фернандес, Стерлінг (Мудрик, 58), Нкунку, Мадуеке, Гію (Дьюзбері-Холл, 66)

Попередження: Лунін.

Нагадаємо, минулого сезону Андрій Лунін був основним воротарем мадридців через важкі травми першого номера команди Тібо Куртуа.

Андрій провів 31 матч за "вершкових", у яких пропустив 32 голи та 12 разів відіграв на нуль.

Минулого сезону 23-річний Мудрик зіграв у 41 матчі за "синіх" у всіх турнірах, забив сім голів і віддав два асиста.

Раніше повідомлялося про те, що "Челсі" українця Мудрика отримав нового наставника.