"Реал" і "Манчестер Сіті" вийшли до півфіналу Ліги чемпіонів

Відео
"Реалу" допомогла перемога в першому матчі © Real Madrid
Фаворити очікувано пройшли до наступної стадії турніру.

У середу, 14 квітня, відбулися матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів у двох парах - "Ліверпуль" приймав "Реал", а дортумундська "Боруссія" грала з "Манчестер Сіті" на своєму полі.

"Реал" мав перевагу у вигляді домашньої перемоги з рахунком 3:1, а в Англії команда Зінедіна Зідана втримала ситуацію під контролем. Господарі мали кілька реальних шансів забити, але гостей рятувало майстерність голкіпера Куртуа. У підсумку поєдинок завершився без голів - 0: 0.

У півфіналі мадридці зустрінуться з лондонським "Челсі".

"Ліверпуль" - "Реал" - 0:0 (перший матч - 1:3)

"Ліверпуль": Аліссон, Александер-Арнольд, Філліпс, Кабак (Жота, 60), Робертсон, Вейналдум, Фабіньо, Мілнер (Алькантара, 60), Салах, Фірміно (Шакірі, 82), Мане (Окслейд-Чемберлен, 82)

"Реал": Куртуа, Вальверде, Мілітао, Начо, Менді, Модрич, Каземіро, Кроос (Одріосола, 72), Асенсио (Іско, 82), Бензема, Вінісіус (Родріго, 72)

Попередження: Робертсон, Філліпс - Каземіро

"Боруссія" поступилася "Ман Сіті" в першому поєдинку 1:2 і мала реальні шанси поборотися за путівку в півфінал. Вже на 15-й хвилині Беллінгем вивів німецьку команду вперед, після чого потрібний для "Боруссії" рахунок тримався до 55-й хвилині. Арбітр призначив пенальті за гру рукою Джана, а покарання реалізував Марез. На 75-й хвилині другу перемогу "Ман Сіті" над суперником ефектним ударом приніс Фоден.

Всю гру в складі англійців на полі провів українець Олександр Зінченко, який кілька разів навіть потурбував голкіпера гостей Хітца.

У півфіналі "городяни" зустрінуться з ПСЖ.

"Боруссія" Д - "Манчестер Сіті" - 1:2 (перший матч - 1:2)
Голи: Беллінгем, 15 - Марез, 54 (з пенальті), Фоден, 75

"Боруссія" Д: Хітц, Морей (Тіггес, 81), Аканжі, Хуммельс, Геррейру, Беллінгем (Брандт, 80), Джан, Дауд (Азар, 75), Кнауфф (Рейну, 70), Холланд, Ройс

"Манчестер Сіті": Едерсон, Вокер, Стоунз, Діаш, Зінченко, Де Брюйне, Родрі, Гюндоган, Марез (Стерлінг, 88), Сілва, Фоден

Попередження: Беллінгем

Раніше повідомлялося про те, що чемпіон України наступного сезону не отримає пряму путівку до Ліги чемпіонів.