Радівілов завоював дві медалі на етапі Кубку світу зі спортивної гімнастики

Радівілов завоював дві медалі на етапі Кубку світу зі спортивної гімнастики Радівілов узяв дві медалі © telegraf.dn.ua
Український спортсмен виграв у Хорватії "золото" і "срібло".

На етапі Кубку світу зі спортивної гімнастики в хорватському Осієку успішно виступив Ігор Радівілов. Українець завоював медалі відразу в двох фіналах - "золото" та "срібло".

Золоту нагороду бронзовий призер Олімпіади в Лондоні виграв в опорному стрибку. Радівілов показав результат 15,275, випередивши Ватару Танігава з Японії (15,175) і Томі Тууха з Фінляндії (14,863).

Також український гімнаст виграв "срібло" у вправах на кільцях з результатом 15,425. Пропустив вперед він тільки бразильця Артура Дзанетті (15,750).

Нагадаємо, в цьому році Радівілов ставав срібним призером Європейських ігор, а також вигравав "срібло" на чемпіонаті Європи.

Раніше золоту медаль у Хорватії виграв Олег Верняєв, якому не було рівних у вправах на брусах. Крім того, "бронзу" Україні приніс Андрій Сенічкін - у вправах на коні.