Привіз гол та відбив пенальті: український голкіпер Трубін провів неоднозначний матч за "Бенфіку"

Привіз гол та відбив пенальті: український голкіпер Трубін провів неоднозначний матч за © Getty Images
Команда українця здобула легку перемогу.

Український голкіпер "Бенфіки" Анатолій Трубін провів повний матч 22 туру чемпіонату Португалії проти "Візели".

Поєдинок завершився розгромною перемогою команди українця з рахунком 6:1, а сам Трубін став учасником двох епізодів зустрічі.

На початку другого тайму при рахунку 5:0 Трубін у своєму штрафному майданчику вибив м'яч на гравця гостей, від якого круглий потрапив до нападника "Візели", а той з другої спроби пробив Анатолія.

А вже на 71-й хвилині український воротар виправився, коли відбив пенальті у виконанні Семюела Ессенде.

Для Трубіна цей матч став 31-м за "Бенфіку" у сезоні. Український страж воріт "орлів" пропустив 27 голів, а в 11 поєдинках відстояв "на нуль".

"Бенфіка" продовжує лідирувати у турнірній таблиці чемпіонату Португалії, а "Візела" йде у зоні вильоту.

Раніше повідомлялося про те, що українці Трубін і Лунін очолили рейтинг найкращих молодих воротарів Європи.