Прем'єр-ліга: "Шахтар" виграв донецьке дербі

Прем'єр-ліга: "Шахтар" не без зусиль переміг "Олімпік" © ФК Шахтер
Чемпіон України не забив пенальті, але все одно здобув три очки.

У четвертому турі української Прем'єр-ліги в донецькому дербі зустрічалися "Шахтар" і "Олімпік". "Гірники" перемогли у Києві з рахунком 2:0.

У першому таймі Алан Патрік не реалізував пенальті, але після перерви "Шахтар" дотиснув суперника. Результативними ударами відзначилися Віктор Коваленко і Жуніор Мораєс.

Після чотирьох матчів "Шахтар" має у своєму активі 8 очок і посідає третє місце в УПЛ. "Динамо" і "Ворскла" відірвалися від донеччан на два очки.

"Шахтар" - "Олімпік" - 2:0
Голи: Коваленко, 64, Мораєс, 66

"Шахтар": Пятов, Додо, Кривцов, Матвієнко, Корнієнко, Майкон, Алан Патрік, Марлос (Тете, 90), Коваленко (Маркос Антоніо, 76), Тайсон, Мораєс (Фернандо, 81)

"Олімпік": Кичак, Зотько, Цимбалюк, Снурніцин, Пасіч (Ксьонз, 80), Бабенко, Політило (Завійський, 90), Лебеденко, Беніто (Альваренга, 79), Шахаб (Каргбо, 73), Тейшейра (Чогадзе, 73)

Попередження: Мораєс, Матвієнко, Маркос Антоніо - Снурніцин, Бабенко