Прем'єр-ліга: "Верес" обіграв "Зірку", нічия "Чорноморця" та "Олександрії"

Прем'єр-ліга: "Верес" обіграв "Зірку", нічия "Чорноморця" та "Олександрії" "Олександрія" врятувала нічию в Одесі © ua-football.com
Відбулися чергові матчі УПЛ.

Сьогодні, 6 серпня, матчами "Зірка" – "Верес" та "Чорноморець" – "Олександрія" продовжився 4-й тур української Прем'єр-ліги.

В Одесі "Чорноморець" не зумів переграти "Олександрію". Гості так і не зуміли відійти від ейфорії виходу в раунд плей-офф Ліги Європи, що дуже швидко пропустили від Третьякова.

Далі було видалення Чорнія і другий гол одеситів від Хобленка. Проте в кінцівці матчу Третьяков зрівняв склади, що дозволило "Олександрії" відігратися, забивши голи на 80-й і 87-й хвилинах зустрічі.

"Чорноморець" – "Олександрія" – 2:2

Голи: Третьяков, 26, Хобленко, 49 – Грицук, 80 (пен), Сітало, 87

"Чорноморець": Безрук, Зубейко, Балан, Новотрясов, Рахманів, Третьяков, Ковалець, Політило, Машнін (Хобленко, 46), Мусолітін (Каверін, 55), Антонов (Бобко, 76)

"Олександрія": Леванідов, Бацула (Грицук, 74), Пашаєв, Бондаренко, Басов, Чорній, Каленчук, Банада, Козак (Цуріков, 45), Пономар, Куліш (Сітало, 46)

Попередження: Козак, Пашаєв, Басов, Чорній, Цуріков, Третьяков, Каверін, Рахманів, Бондаренко, Бобко

Видалення: Чорній, 45 – Третьяков, 70

У Кропивницькому в першому таймі команди обмінялися забитими м'ячами, а сама гра була проходила в рівній боротьбі.

Все змінило видалення Качараби у "Зірки", коли в кінцівці гри рівненський клуб ще двічі зумів вразити ворота Паста, відсвяткувавши перемогу з рахунком – 3:1.

Таким чином, "Верес" зуздобув першу перемогу в сезоні української Прем'єр-ліги.

"Зірка" – "Верес" – 1:3

Голи: Загальський, 31 – Сімінін, 45, Волошинович, 83, Сергійчук, 90

"Зірка": Паст, Ованесян (Цюпа, 71), Ковальов, Качараба, Фатєєв, Загальський, Драченко, Гедж (Дрішлюк, 46), Полегенько, Есеола, Прядун (Чичиков, 75)

"Верес": Бандура, Іщенко, Борзенко, Адамюк, Сімінін, Карасюк, Котляр (Кобін, 58), Пасіч (Волошинович, 70), Федорчук, Гринь (Сергійчук, 67), Степанюк

Попередження: Іщенко, Адамюк, Качараба, Прядун, Федорчук, Полегенько, Загальський, Чичиков

Видалення: Качараба, 81

Раніше донецький "Шахтар" у Харкові обіграв "Маріуполь" з рахунком 3:1.