Прем'єр-ліга: "Шахтар" без шансів розгромив "Зорю", безгольова нічия "Сталі" та "Олімпіка" "Шахтар" взяв реванш у "Зорі" © ФК Шахтер
Донеччани не відчули проблем у виїзній зустрічі.

Сьогодні, 1 квітня, матчами "Зоря" – "Шахтар" і "Сталь" – "Олімпік" завершився 25-й тур української Прем'єр-ліги.

Поєдинок у Запоріжжі несподівано вийшов легкою прогулянкою для "Шахтаря". "Гірники" з перших хвилин повністю захопили гру і не віддали ініціативу і до самої кінцівки.

Донеччани провели настільки потужну зустріч, що луганчнам не вдалося абсолютно нічого, а от підопічні Фонсеки відзначилися тричі, хоча могли забити набагато більше, але кураж спіймав голкіпер "Зорі" Андрій Лунін.

Відзначимо дебютний гол за "Шахтар" у виконанні Кайоде, який буквально першим дотиком на 90-й хвилині вразив ворота Луніна.

"Зоря" – "Шахтар" – 0:3

Голи: Тайсон, 41, Феррейра, 61, Кайоде, 90+3.

"Зоря": Лунін, Опанасенко, Тимчик, Сваток (Прийма, 8), Чечер, Караваєв, Харатін (Гордієнко, 73), Громов, Сілас, Юрі, Луньов (Фаупала, 46).

"Шахтар": Пятов, Ордець, Хочолава, Бутко, Ісмаїлі, Алан Патрік (Зубков, 90), Степаненко, Марлос (Дентіньо, 86), Фред, Тайсон, Феррейра (Кайоде, 90).

Попередження: Луньов, Чечер, Сілас, Прийма, Тммчик, Юрі – Ісмаїлі, Фред, Феррейра, Хочолава.

Видалення: Опанасенко, 88 (пряма червона картка).

У ще одному матчі 25-го туру "Сталь" і "Олімпік" розійшлися безгольовим миром в Києві.

"Сталь" – "Олімпік" – 0:0

"Сталь": Пеньків, Джонатан, Грачов, Ощипко, Климчук (Нурієв, 90), Задерака, Якімів, Мисик, Месхі (Копитов, 86), Еберт, Кузик.

"Олімпік": Махарадзе, Козлов, Іллой-Айет, Парцванія, Сондей, Пасіч (Балашов, 70), Вакуленко (Кулініч, 46), Пасіч, Кисіль, Вукович, Біленький (Захарків, 78).

Попередження: Грачов, Месхі, Мисик – Вакуленко, Вукович, Пасіч.

Раніше київське "Динамо" на виїзді обіграло місцевий "Маріуполь" з рахунком - 3:2.