Прем'єр-ліга: сенсаційна нічия "Ворскли" і "Динамо", "Олімпік" обіграв "Зорю"

Прем'єр-ліга: сенсаційна нічия "Ворскли" і "Динамо", "Олімпік" обіграв "Зорю" "Динамо" не зуміло обіграти "Ворсклу" © ФК Динамо
Відбулися чергові матчі УПЛ.

Сьогодні, 6 серпня, матчами "Ворскла" – "Динамо" і "Зоря" – "Олімпік" завершився 4-й тур української Прем'єр-ліги.

У Полтаві матч розпочався в спокійному темпі, навіть активніше виглядали господарі. Надалі "Динамо" прибрало ініціативу до своїх рук, і Гармаш з Ярмоленко не зуміли реалізувати забійні моменти.

У другому таймі кияни продовжували нагнітати, але рахунок на табло стадіону "Ворскла" залишився незмінним – 0:0.

"Ворскла" – "Динамо" – 0:0

"Ворскла": Шуст (Ткаченко, 6), Чижов, Матвієнко, Пердута, Даллку, Скляр, Чеснаков, Шарпар, Ребенок, Коломоєць (Загорулько, 90), Кадімян (Одарюк, 83)

"Динамо": Коваль, Кадар, Хачеріді, Віда, Кендзьора, Гармаш, Циганков (Гонсалес, 80), Буяльський, Сидорчук, Ярмоленко, Бесєдін (Кравець, 68)

Попередження: Шарпар, Сидорчук, Хачеріді, Скляр, Пердута, Буяльський, Кендзьора

В Запоріжжі все вирішилося у другій половині гри. Перший тайм пройшов практично без моментів, а ось у другій 45-и хвилинці удача посміхнулася "Олімпіку", який двічі вразив ворота "Зорі".

Таким чином, "Зоря" вже в четвертому поєдинку УПЛ поспіль не може здобути перемогу.

"Зоря" – "Олімпік" – 0:2

Голи: Біленький, 69, Моха, 86

"Зоря": Лунін, Гордієнко, Прийма, Сваток, Опанасенко, Калітвінцев, Харатін (Кочергін, 46), Любеновіч (Кабаєв, 57), Гречишкін, Юрі, Пауліьньо (Бабенко, 81)

"Олімпік": Кичак, Іллой-Айет, Шабанов, Кравченко, Сондей, Шестаков, Цимбалюк, Гуччі (Мігунов, 58), Моха, Лук'янчук (Лухтанов, 74), Біленький (Михальов, 82)

Попередження: Иллой-Айет, Гречишкін, Кравченко, Гуччі, Лухтанов

Раніше донецький "Шахтар" у Харкові обіграв "Маріуполь" з рахунком 3:1.