Прем'єр-ліга: результати матчів 22-го туру, відео голів, таблиця, бомбардири

Прем'єр-ліга: результати матчів 22-го туру, відео голів, таблиця, бомбардири © ФК Шахтер
Головна подія туру - нічия в Луцьку, яка наблизила "Динамо" до першого за шість сезонів чемпіонства. Також вона залишає "Дніпрові" гарні шанси на завоювання срібла.

2-4 травня в Україні відбулися матчі 22-го туру чемпіонату Прем'єр-ліги. Проходив він на тлі півфінальних протистоянь Кубку України, а також боротьбі за призові місця.

І якщо "Динамо" з "Дніпром" свої чергові три очки взяли без проблем, до того ж порадувавши глядачів забитими голами на різний смак, то "Шахтар" в черговий раз в нинішньому сезоні оступився там, де не чекав.

Втім, говорити про те, що в Луцьку яку-небудь команду може чекати легка прогулянка, не доводиться: особливо з лідерами лучани грають що називається від ножа і до останнього. Так вийшло і в поєдинку з чинним чемпіоном.

Чемпіонат Прем'єр-ліги-2014/15. 22-й тур

2 травня

Іллічівець - Карпати - 1:0 (0:0). Гринь, 48.

Зоря - Металург Д - 4:2 (2:0). Будковський, 6. Караваєв, 36. Білий, 47. Тотовицький, 68 - Мораэс, 54 (пен.). Лазіч, 77.

3 травня

Металіст - Ворскла - 0:2 (0:0). Громов, 47. Ковпака, 65.

Чорноморець - Дніпро - 0:3 (0:2). Калініч, 32, 44 (пен.). Селезньов, 76.

4 травня

Олімпік - Металург З - 0:0.

Динамо - Говерла - 6:0 (5:0). Кравець, 12, 28. Глушицький, 20 (автогол). Ярмоленко, 30. Сидорчук, 41. Теодорчик, 73.

14 Карпати 22 4 7 11 17 27 -10 10

Бомбардири: Кравець ("Динамо") - 13. Бікфалві ("Волинь"), Ярмоленко (Динамо), Калініч ("Дніпро") - по 12. Алекс Тейшейра ("Шахтар") - 11. Гладкий (Шахтар), Лазіч ("Металург" Д) - 9. Шав'єр (Металіст), Луїс Адріану, Селезньов (Дніпро) - по 8. Коноплянка - 7.

Найбільш результативними виявилися матчі в Запоріжжі, де проводить свої домашні матчі "Зоря", у Києві та Дніпропетровську.

Луганчани ще раз показали, що в нинішньому сезоні по праву йдуть за лідерами і займають 4-е місце в турнірній таблиці. Підопічні Юрія Вернидуба навчилися грати не тільки проти лідерів, а й середняків, без перемог над якими неможливо вийти на новий рівень у змаганнях. Примітно, що луганчани вкотре всі голи забили після розіграшу стандартних положень - штрафних і кутових.

У Києві команді Сергія Реброва вдалося нарешті перервати серію без голів: всього вона тривала без малого 300 хвилин. Артем Кравець відкрив рахунок на 12-й хвилині ударом головою після подачі Андрія Ярмоленка, а до цього вже на 4-й хвилині міг забивати Джермейн Ленс (після його удару через себе, м'яч ледь перелетів поперечину). Як сказав після матчу наставник ужгородців В'ячеслав Грозний, вже після першого пропущеного м'яча, він зрозумів, що в поєдинку запахло розгромом.

І справді: далі кияни робили з захистом опонента все, що хотіли. У другому таймі вони трохи пригальмували і не стали добивати і так спантеличений "Говерлу". Залишається тільки припускати, як би зіграли закарпатці, будь в їх складі 5-6 орендованих динамівців. Навіть прикро стає за них, адже так Сергій Ребров міг побачити їх у справі та ще й з підвищеною мотивацією.

Наступний тур відбудеться 9-11 травня. Вболівальників чекають захоплюючі протистояння між донецьким "Металургом" і київським "Динамо", а також "Зорею" та "Дніпром". Ці ігри відбудуться 10-го числа. Днем раніше зіграють "Говерла" - "Шахтар", "Ворскла" - "Олімпік". Назавтра крім матчів лідерів глядачі зможуть насолодитися футболом у виконанні запорізького "Металурга" та "Іллічівця", а також "Карпат" і "Чорноморця". І нарешті завершить ігровий день протистояння "Металіста" і "Волині".