Прем'єр-ліга: результати матчів 10-го туру, відео голів, турнірна таблиця

Прем'єр-ліга: результати матчів 10-го туру, відео голів, турнірна таблиця "Олімпік" впевнено переміг © football.ua
"Металіст" врятував нічию проти "Сталі", "Шахтар" здобув легку перемогу над "Чорноморцем", а запорізький "Металург" отримав три м'ячі від "Олімпіка".

Сьогодні, 3 жовтня, стартував 10-й тур української Прем'єр-ліги, в рамках якого за два дні відбудуться сім поєдинків.

Донецький "Шахтар" здобув легку перемогу над "Чорноморцем", зрівнявшись за очками з київським "Динамо", яке проведе свій матч завтра, 4 жовтня, проти "Ворскли". Дубль на свій рахунок записав Алекс Тейшейра - бразилець забив по голу в кожному з таймів, а більшу частину ігрового часу команда Мірчі Луческу контролювала м'яч.

Запорізький "Металург" за підтримки заповнених трибун, куди пускали людей безкоштовно, не зумів чинити гідний опір донецькому "Олімпіку". Запорожці, від яких відмовився власник, через що команда може припинити існування, пропустили три м'ячі від підопічних Романа Санжара.

"Дніпро" без проблем впорався з "Олександрією", контролюючи ситуацію протягом усього поєдинку. Тим не менш, підопічні Мирона Маркевича зуміли вийти вперед лише у другому таймі. На 55-й хвилині Чигринський після навісу Ротаня та скидки Матоса відправив м'яч у сітку головою. На 72-й хвилині Матеус передачею запустив у відрив Селезньова, а український нападаючий в підсумку повернув м'яч на набігаючого бразильця, який розстріляв ворота Леванідова - 2:0.

"Динамо" зберігає відрив від "Шахтаря" в три очки після перших десяти турів сезону, розгромивши "Ворсклу" на виїзді. Полтавчани пропустили по два голи в кожному з таймів, практично не створивши проблем обороні чемпіонів України. Команда Василя Сачка зазнала першої поразки за 18 останніх матчів чемпіонату.

"Зоря" зуміла на виїзді розгромити "Волинь" і обійти команду Кварцяного в турнірній таблиці. Луганчани вдало реалізували контратаки і тепер займають четверте місце, відстаючи від "Дніпра" всього на один пункт.

"Металіст" - "Сталь" - 1:1
Голи: Прийомів, 87 - Кулач, 23

"Металіст": Погорілий, Нойок, Рижук, Курилов, Путівцев, Рудика (Куліш, 72), Довгий, Льопа, Прийомів, Чурко (Бобко, 54), Бесєдін (Назаренко, 54)

"Сталь": Паньків, Адамюк, Кравченко, Пшеничних, Воронін, Бабенко (Овсепян, 77), Карасюк, Кучеров, Васін (Котляр, 69), Козак (Іщенко, 90), Кулач

Попередження: Рудика, Довгий, Рижук - Бабенко, Овсепян, Пшеничних.

"Шахтар" - "Чорноморець" - 2:0
Голи: Тейшейра, 8 (з пенальті), 49,

"Шахтар": Каніболоцький, Срна, Кучер, Матвієнко, Азеведо, Степаненко, Фред (Малишев, 60), Бернард, Тейшейра, Коваленко (Тайсон, 73), Едуардо (Марлос, 69)

"Чорноморець": Боровик, Данченко, Мартиненко (Слінкін, 53), Хочолава, Гадрани, Смирнов (Кабаев, 46), Куценко (Мурашов, 72), Коркішко, Калітвінцев, Старих, Філімонов

Попередження: Смирнов, Данченко, Філімонов - Кучер, Степаненко.