Прем'єр-ліга: "Олександрія" та "Верес" зіграли внічию, "Олімпік" мінімально переграв "Зірку"

Прем'єр-ліга: "Олександрія" та "Верес" зіграли внічию, "Олімпік" мінімально переграв "Зірку" "Олександрія" та "Верес" обмінялися результативними ударами © footboom.com
В Україні пройшли перші ігри 13-го туру УПЛ.

Сьогодні, 21 жовтня, матчами "Олімпік" – "Зірка" та "Олександрія" – "Верес" стартував 13-й тур української Прем'єр-ліги.

"Олімпік" у Києві обіграв "Зірку" з рахунком 1:0. Відзначимо, що донецький клуб з 38-ї хвилини грав в більшості, а на 59-й хвилині гості і зовсім догравали вдев'ятьох.

Такою перевагою підопічні Санжара скористалися в самій кінцівці зустрічі, коли м'яч у свої ворота забив захисник "Зірки" Павло Полегенько.

"Олімпік" – "Зірка" – 1:0

Гол: Полегенько (89, автогол)

"Олімпік": Махарадзе, Федорів, Шабанов, Кравченко, Сондей, Брикнер (Іллой-Айет, 22), Моха, Богданов, Шестаков, Лук'янчук (Мигунов, 64), Біленький (Прийомів, 46)

"Зірка": Паст, Ковальов, Маткобожик, Полегенько, Цюпа, Дрішлюк (Авер'янов, 77), Драченко (Кондраков, 90), Фаворов, Качараба, Чичиков (Загальський, 86), Петров

Попередження: Шабанов, Кравченко – Драченко, Качараба, Фаворов

Видалення: Ковальов, 38, Фаворов, 59

Матч на стадіоні "Ніка" між "Олександрією" та "Вересом" завершився нічиєю. Всі голи були забиті в другому таймі, коли спочатку Морозенко вивів гостей вперед, а Старенький за 13 хвилин до кінця зустрічі зрівняв результат.

"Олександрія" – "Верес" – 1:1

Голи: Старенький, 77 – Морозенко, 63

"Олександрія": Паньків, Пашаєв, Гітченко, Цуріков, Бацула (Старенький, 42), Грицук, Полярус, Банада (Каленчук, 46), Запорожан, Бондаренко, Сітало (Пономар, 62)

"Верес": Бандура, Борзенко, Адамюк, Кобін, Сімінін, Морозенко (Кучеров, 82), Карасюк, Пасіч (Котляр, 76), Сергійчук, Степанюк, Волошинович (Пасіч, 80)

Попередження: Сітало, Полярус, Старенький, Запорожан, Цуріков – Морозенко, Сергійчук, Кобін

Видалення: Полярус, 86

Завтра, 22 жовтня, у Києві відбудеться центральний матч 13-го туру УПЛ, в якому "Динамо" зіграє проти "Шахтаря".