Прем'єр-ліга: "Маріуполь" обіграв "Ворсклу", "Десна" розібралася з "Карпатами"

Прем'єр-ліга: "Маріуполь" обіграв "Ворсклу", "Десна" розібралася з "Карпатами" "Десна" перемогла на виїзді © ФК Карпати
У поєдинках було забито три голи.

Сьогодні, 24 листопада, матчами "Маріуполь" – "Ворскла" і "Карпати" – "Десна" продовжився 16-й тур української Прем'єр-ліги.

"Маріуполь" на своєму полі переміг "Ворсклу" (1:0). Єдиним у матчі став гол Олександра Зубкова, який був забитий на 58-й хвилині.

"Маріуполь" – "Карпати" - 1:0

Гол: Зубков, 57.

"Маріуполь": Гальчук, Полегенько, Чоботенко, Яворський, Демірі, Мішньов, Піхальонок (Білий, 85), Ігнатенко, Вакула (Горбунов, 90+4), Борячук (Чурко, 79), Зубков.

"Ворскла": Шуст, Пердута, Чеснаков, Чижов (Даллку, 55), Сапай (Сергійчук, 82), Шарпар, Саків, Скляр, Кулач, Коломоєць, Артур (Ребенок, 46).

Попередження: Вакула, Ігнатенко, Демірі, Яворський - Ребенок, Скляр, Шарпар.

"Карпати" на своєму полі програли "Десні" (0:2). На 28-й хвилині Філіппов відмінним ударом з лінії штрафного відкрив рахунок, а на 43-й хвилині Старенький першим встиг добити м'яч у ворота після сейва Шевченка, встановивши остаточний рахунок зустрічі.

"Карпати" – "Десна" - 0:2

Голи: Філіппов, 27, Старенький, 43.

"Карпати": Шевченко, Лебеденко, Мірошниченко, Гуйє, Бородай, Кльоц, Ербес (Мехремич, 54), Швед (Мендес, 69), М'якушко, Понде, Гуцуляк (Ді Франко, 65).

"Десна": Паст, Д. Фаворов, Імереков, Братков, Мостовий, Старенький (Банасевич, 82), Огіря, А. Фаворов, Картушов, Філіппов (Хльобас, 75), Безбородько (Якимів, 90+2).

Попередження: Бородай, Мендес - Огіря.

Видалення: Бородай, 51 (друге попередження).

Прем'єр-ліга: анонс, де дивитися матчі 16-го туру.