Прем'єр-ліга: "Динамо" здобуло мінімальну перемогу над "Ворсклою"

Прем'єр-ліга: "Динамо" здобуло мінімальну перемогу над "Ворсклою" "Динамо" набрало важливі три очки © ФК Динамо
Кияни продовжують гонитву за "Шахтарем".

Сьогодні, 29 квітня, полтавським матчем "Ворскла" – "Динамо" завершився 29-й тур української Прем'єр-ліги. Київський клуб здобув виїзну перемогу з рахунком – 1:0, а єдиний і переможний гол у поєдинку забив конголезький форвард команди Хацкевича Дьюмерси Мбокані, відзначившись у середині другого тайму.

Перший тайм зустрічі пройшов на зустрічних курсах і завершився безгольовою нічиєю. У другій половині зустрічі "Динамо" активізувався, а Хацкевич в пару до Бесєдіна випустив ще одного нападника - Дьюмерси Мбокані, якому й судилося стати героєм зустрічі, забивши переможний м'яч.

Відзначимо, що останній раз, 32-річний форвард забивав за "Динамо" 26 листопада у ворота "Сталі". Таким чином, після 29-и турів УПЛ "Динамо" продовжує переслідувати "Шахтар", який випереджає киян на три набраних пункти.

"Ворскла" – "Динамо" – 0:1

Гол: Мбокані, 63.

"Ворскла": Шуст, Даллку, Чижов, Пердута, Чеснаков, Кобахідзе (Гіоргадзе, 84), Шарпар, Ребенок, Васін (Сапай, 46), Коломоєць, Кулач (Сергійчук, 67).

"Динамо": Бойко, Шабанов, Бурда, Піваріч, Кендзьора, Циганков, Вербіч, Гармаш (Ротань, 87), Шепелєв (Шапаренко, 55), Буяльський (Мбокані, 60), Бесєдін.

Попередження: Чеснаков, Даллку, Чижов – Піваріч.

Раніше "Шахтар" мінімально обіграв "Маріуполь".