Прем'єр-ліга: "Динамо" розгромило "Маріуполь" в Києві

Прем'єр-ліга: "Динамо" розгромило "Маріуполь" в Києві Динамівці взяли реванш за технічну поразку © ФК Динамо
Підопічні Хацкевича не мали проблем у домашній грі.

Сьогодні, 3 грудня, київське "Динамо" приймало на своєму полі "Маріуполь" в рамках 18-го туру української Прем'єр-ліги. Столичний гранд здобув розгромну перемогу із рахунком 5:1.

Варто відзначити, що поєдинок команд в Маріуполі раніше не відбувся, за що столичний гранд отримав технічну поразку. Тоді кияни відмовилися їхати в місто, яке знаходиться неподалік від зони АТО.

Маріупольці зуміли вийти вперед на 27-й хвилині, але це була остання хороша новина для вболівальників команди гостей. Практично відразу динамівці відігралися, а до перерви зуміли вийти вперед. На 68-й хвилині "Маріуполь" залишився в меншості після видалення Яворського, після чого команда Хацкевича зуміла забити ще тричі.

"Динамо" - "Маріуполь" - 5:1
Голи: Гармаш, 28, Циганков, 45+3, Мораєс, 75, 84, Гонсалес, 90 - Болбат, 27

"Динамо": Бущан, Кендзьора, Хачеріді, Кадар, Піваріч, Шепелєв, Буяльський, Морозюк, Гармаш (Шапаренко, 79), Циганков (Гонсалес, 85), Мбокані (Мораєс, 40)

"Маріуполь": Худжамов, Кірюханцев, Яворський, Вакуленко, Тищенко, Білий, Мішньов (Гоміс, 13), Кожанов (Чурко, 59), Тотовицький, Болбат, Фомін (Борячук, 82)

Попередження: Яворський

Вилучення: Яворський, 68 (друга жовта картка)

Нагадаємо, що раніше матч "Карпат" та "Олімпіка" був перерваний після першого тайму через погодні умови.