Прем'єр-ліга: "Шахтар" і "Динамо" зіграли внічию в Харкові

Прем'єр-ліга: "Шахтар" і "Динамо" зіграли внічию в Харкові "Динамо" не вдалося втримати перемогу © football.ua
"Гірники" зуміли відігратися після пропущеного гола.

У Харкові відбувся поєдинок сьомого туру української Прем'єр-ліги, в якому донецький "Шахтар" приймав київське "Динамо". Команди обмінялися забитими м'ячами і не виявили переможця.

У першому таймі йшла рівна боротьба, однак вийти вперед вдалося киянам. На 24-й хвилині Срна порушив правила у штрафному на Макаренко, а суддя призначив пенальті. До точки підійшов Гусєв і впевнено переграв П'ятова - 1:0. До кінця тайму "гірники" частіше володіли м'ячем і мали кілька гольових моментів, але в рамці воріт впевнено діяв Шовковський, а часом господарям просто не вистачало везіння.

Після перерви ситуація на полі не змінилася - донеччани частіше володіли м'ячем, тоді як футболісти "Динамо" чекали свого шансу в контратаці. При цьому все частіше почали виникати спірні ситуації і жорсткі єдиноборства, тому арбітр був змушений заспокоювати гравців або витягати з кишені жовту картку. У підсумку донеччани таки домоглися свого на 75-й хвилині. Хорват Даріо Срна отримав травму, а замість нього вийшов Бутко, який навісив з правого флангу, а Дентіньо головою відправив м'яч у сітку воріт. Нічия, яка дозволяє "Шахтарю" зберегти відрив від "Динамо" у три очки.

"Шахтар" - "Динамо" - 1:1
Голи: Дентіньо, 75 - Гусєв, 24 (з пенальті)

"Шахтар": П'ятов, Срна (Бутко, 67), Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Марлос, Коваленко (Дентіньо, 70), Бернард (Нем, 80), Феррейра

"Динамо": Шовковський, Даніло Сілва (Морозюк, 25), Хачеріді, Віда, Макаренко, Сидорчук (Гармаш, 68), Рибалка, Буяльський, Ярмоленко, Гусєв (Федорчук, 59), Мораес

Попередження: Степаненко, Фред, Ракицький - Сидорчук, Морозюк, Ярмоленко

Нагадаємо, в рамках сьомого туру Прем'єр-ліги відбудуться ще п'ять матчів.